Milwaukee M18 BLCS66-0X akkus körfurész 18V alapgép, 190mm
M18™ szénkefe nélküli körfűrész 190 mm-es fűrészlappal 66 mm-es vágási mélységet tesz lehetővé, akár 3 egymásra rakott 19 mm-es OSB lapot is elvág
50° ferdevágás tartomány 46 mm vágási mélységgel