Milwaukee akkus sarokcsiszoló M18 FUEL FHSAGO125VXPDB2-802X 18V 2x8,0 Ah, HD kofferben
M18™ nagy teljesítményű, 125 mm-es kis sarokcsiszoló, amely vezetékes teljesítményt nyújt, hasonlóan egy 1800 W-os csiszolóhoz
Cikkszám
Feszültség (V)
18
Üresjárati fordulatszám (ford/perc)
Raktáron   (1 db)
Akkumulátor kapacitás (Ah)
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Részletek
Antivibrációs oldalfogantyú a vibráció csökkentésére
Beépített FIXTEC™ rendszer a szerszámnélküli tárcsacseréhez
Karcsú fogantyú
Levehető porvédő a porbejutás megakadályozására
125 mm kulcsnélküli védőburkolat nagy vágási kapacitással és gyors védőállítási lehetőséggel kulcs használata nélkül